Toto jsou mé osobní stránky...S e z n a m

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6523 | 35%)
Ne (5865 | 32%)
můj portrét

můj portrét

Kresba od  Jiřího Musila.

megatorrent.cz torrenty ke stažení, tracker

uloz.to - sdilej snadno data

Záhady a tajemství

Angkor Vat - obrázek

Angkor Vat - obrázek

Zvolna se rozpadající velebné chrámy Angkoru, hlavního města středověké khmerské říše, zůstaly po staletí ukryty v hlubinách kambodžské džungle. Dnes patří k největším pokladům světové kultury.

Archa úmluvy - obrázek

Archa úmluvy - obrázek

Ve filmu hraje Harrison Ford drsného archeologa Indiana Jonese, který objeví jeden z největších biblických pokladů - Vendyl Jones se pokusil tuto fikci proměnit ve skutečnost. 
Atlantida - obrázek

Atlantida - obrázek

Bohatou ostrovní říši Atlantidu obývali údajně ctnostní lidé, pyšnila se zlatými zdmi a stříbrnými chrámy, výletními zahradami a dostihovou dráhou. To všechno v hněvu zničil týž bůh, který ostrov kdysi stvořil. Příběh Atlantidy je dobře znám, avšak tajemstvím zůstává, kdy a kde tato dokonalá země existovala, nebylo-li to jen v lidské fantazii.
Cestování časem je možné, ale jen dopředu, tvrdí Stephen Hawking - obrázek

Cestování časem je možné, ale jen dopředu, tvrdí Stephen Hawking - obrázek

Slavný britský matematik a astrofyzik Stephen Hawking věří, že lidé jsou schopní cestovat v čase, ale jen dopředu. Podle něj by tak lidé mohli odcestovat milióny let do budoucnosti a znovu zalidnit tou dobou už zničenou planetu.
Co se stalo s řádem Templářů? - obrázek

Co se stalo s řádem Templářů? - obrázek

Za dvě stě let své existence získal řád templářů velkou moc a bohatství. Na začátku 14. Století byl brutálně potlačen. Byli templáři skutečně kacíři vzývajícími ďábla, jak se tvrdilo, nebo byli pouze nevinnými oběťmi ziskuchtivých nepřátel? Podařilo se jim ukrýt obrovský majetek a přežít v utajení, aby se o několik století později znovu objevili na scéně pod novým jménem? Spekulace o tom, co se stalo s tímto tajemným bratrstvem, přetrvávají dodnes.
Copán opustili jeho obyvatelé v 10. století n. l. Pak upadl na 500 let v zapomnění a zájem o něj projevovala jen postupující džungle. Dnes z Copanu zbývají pouhé trosky. Tato nádherná pokladnice architektury a kamenných plastik se považuje za vrchol mayské civilizace.
Pokus s novými atomovými hodinami potvrdil sto let starou teorii Alberta Einsteina, že čas je pouze relativní veličina, a čím výše žije člověk nad hladinou moře, tím rychleji stárne. Atomové hodiny změřily rozdílné plynutí času přímo na Zemi, i když rozdíly nejsou nijak závratné.
Chupacabra - ďábel z Portorika - obrázek

Chupacabra - ďábel z Portorika - obrázek

V roce 1995 zasáhl území Portorika velmi silný cyklón. Tato meteorologická katastrofa zanechala v tomto regionu na mnohých místech velmi zdevastovanou krajinu. Tisíce obyvatel přišlo doslova v jednom okamžiku o střechu nad hlavou. Infrastruktura státu byla na mnohých místech narušena. Velmi pomalu a těžko se dostával život do normálních kolejí. V této chvíli ještě nikdo netušil, že pomalu a tiše se nad touto oblast snáší mysteriózní prokletí.
Churchill tajil setkání pilota s údajným UFO - obrázek

Churchill tajil setkání pilota s údajným UFO - obrázek

Bývalý britský premiér Winston Churchill údajně nařídil na 50 let utajit informace o setkání vojenského pilota s neidentifikovaným létajícím objektem. Podle agentury Reuters to mimo jiné vyplývá z nově odtajněných složek s dokumenty o UFO, které ve čtvrtek zveřejnila Británie.

Odtajněné složky postupně publikuje on-line na svých webových stránkách národní archív v rámci tříletého projektu s ministerstvem obrany. Ve čtvrtek publikované dokumenty zahrnují období 1995 - 2003 a obsahují spousty výpovědí svědků, náčrtků a zpráv, které se týkají záhadných úkazů nad Británií.

Některé ze zaznamenaných případů získaly posléze racionální vysvětlení, jednalo se například o meteority, mnohé jsou však dodnes nevyřešené.

Konečně jsme rekonstruovali jádro DNA hvězdného dítěte! - obrázek

Konečně jsme rekonstruovali jádro DNA hvězdného dítěte! - obrázek

Minulý víkend jsem se setkal s genetikem, který pracoval na DNA hvězdného dítěte. Vysvětlil mi, jak může dokázat, že hvězdné dítě není zcela lidské, což byl po celé ty roky i náš názor. Nyní již nestojí otázka "zdali," ale "kdy" a "jak" rozšíříme tuto ohromující zprávu mezi lidi
Krakatoa - obrázek

Krakatoa - obrázek

26. srpna 1883 došlo po výbuchu malého vulkanického ostrova Krakatoa k jedné z největších přírodních katastrof v historické etapě lidstva. Za necelých 48 hodin bylo smeteno s povrchu země několik set měst a vesnic a zahynulo víc než 36 000 lidí.
Křišťálová lebka - obrázek

Křišťálová lebka - obrázek

Modely lidské lebky vyrobené z křišťálu, označované jako křišťálové lebky, byly od 19. století populárním předmětem sběratelství. Jejích údajní nálezci tvrdí, že jde o pozůstatky předkolumbovských civilizací Střední Ameriky, žádný z exemplářů zkoumaných vědci však nic takového nepotvrdil, naopak výsledky analýz ukazují na vznik nejdříve v 19. století, pravděpodobně v Evropě. Kolem křišťálových lebek existují různé legendy ohledně jejich paranormálních vlastností či původu, které pronikly i do zábavního průmyslu,...
LEBKA HVĚZDNÉHO DÍTĚTE - obrázek

LEBKA HVĚZDNÉHO DÍTĚTE - obrázek

Ověřování možnosti mimozemského původu lebky objevené v Mexiku zabralo Lloydu Pyemu osm let jeho života. Zdali je či není podivný tvar lebky čistě jen bizarní, ale stále přirozenou lidskou deformací, nebo výsledkem křížení s mimozemským otcem, je stále otázkou. A nejnovější analýzy DNA jen přidaly na záhadnosti, která obklopuje tento abnormální nález. V malé vzdálené vesnici, stovky mil jihozápadně od Chihuakua v Mexiku, kolem roku 1930 zkoumala mladá žena jeskyně a těžební tunely, přestože ji rodiče varovali. „V jednom z uhelných těžebních tunelů,“ vysvětluje Pye, „našla lidskou kostru ležící na zádech. Z prachu trčela deformovaná ruka, která byla vedle kostry.“
Loch Nesská příšera - obrázek

Loch Nesská příšera - obrázek

Stále nepolapitelná Nessie, příšera s dlouhým krkem a hrbem na zádech, žijící ve skotském jezeře Loch Ness, se objevuje v různých zprávách a svědectvích už od dob svaté Kolumby roku 580 po Kr. a je pravděpodobně nejproslulejším záhadným stvořením na světě.
Magické oko.docx  20.07kB
Klasický trik s čísly,příjdete na to v čem to vězí?
Machu Picchu - obrázek

Machu Picchu - obrázek

Vysoko v peruánských Andách, na skalnatém výběžku, z něhož po obou stranách spadají hluboké srázy, vystupuje z mraků citadela Machu Picchu. Lid, který ji vybudoval, již dávno vyhynul, a město upadlo v zapomenutí. Znovu objeveno bylo až ve 20. století, Čtyři sta let po svém zániku.

Máme důkaz o existenci mimozemského života, oznámil vědec NASA - obrázek

Máme důkaz o existenci mimozemského života, oznámil vědec NASA - obrázek

Astrobiolog NASA Richard B. Hoover oznámil, že získal nezvratný důkaz existence mimozemského života. Jde o fosilní bakterii, kterou objevil při zkoumání velmi vzácného meteoritu CI1 - na Zemi je podle serveru Yahoonews takových meteoritů pouze devět.
Meteora - obrázek

Meteora - obrázek

Vysoké skalní věže pod řeckým pobořím Pindos jsou již přes tisíc let útočištěm mnichů, kteří hledají klid a samotu, aby mohli rozjímat o boží vůli.
Mona Lisa - obrázek

Mona Lisa - obrázek

Slavný obraz Leonarda da Vinci "Mona Lisa" je všeobecně znám jako portrét manželky Franceska de Giocondo, bohatého florentského kupce. Jistí znalci však tvrdí, že se pod jejím záhadným úsměvem skrývá nejedno překvapení.
Neuschwanstein - obrázek

Neuschwanstein - obrázek

Zámek Neuschwanstein, postavený jako pocta legendárním germánským rytířům, spojuje sny a bohatství bavorského krále Ludvíka s uměleckou fantazií skladatele Richarda Wagnera.
Mystičtější datum si sebevražedkyně nemohla k tomuto naprosto neuvěřitelnému činu vybrat. Psalo se 20. února 2002 – tedy 20. 02. 2002. Oběšená žena na uzamčené půdě uzamčeného domu v Kostelci nad Orlicí měla v hrudníku zabodnutý nůž, v těle několik jehel, pořezané ruce, ale krev nikde. Ani po devíti letech nedá tato sebevražda mnoha lidem spát. A byla to skutečně sebevražda?
Oficiální mapa končí 190 km severozápadně od Las Vegas v Nevadské poušti, zde se nachází tajné testovací území zvané též AREA 51, která se svojí rozlohou blíží k rozloze Švýcarska. Vstup do této blasti je zakázaný a vzdušný prostor nad ní patří k nejvíce střeženým ve Spojených státech. Řeč je o území leteckých sil Nellis a základně jederných zkoušek častěji známých jako oblast 51.
Oblast 51 - Area 51 - obrázek

Oblast 51 - Area 51 - obrázek

Oblast 51 je nejostřeji hlídané a zároveň nejzáhadnější vládní zařízení. Tato oblast, která se svou rozlohou blíží Švýcarsku, je prý jen obyčejná letecká základna US Air Force.
Oči Mony Lisy skrývaly písmena a čísla - obrázek

Oči Mony Lisy skrývaly písmena a čísla - obrázek

Realita někdy dohání fikci - v nejznámějším obrazu mistra Leonarda da Vinciho objevili italští historici malá písmena a čísla, což ocení nejen milovníci románu Šifra mistra Leonarda. Kód, který tam zanechal nejspíš sám autor, se skrýval přímo v zornících Mony Lisy.
Olgoj chorchoj - obrázek

Olgoj chorchoj - obrázek

Olgoj chorchoj - obrázek

Olgoj chorchoj - obrázek

Jeden z nejzáhadnějších tvorů 21. století je právě gigantický červ Olgoj chorchoj. Tento Mytický tvor má červené zbarvení a žije na jižní části mongolské pouště Gobi. Tento krvelačný čerb dosahuje délky údajně 1,5 metrů a člověka nebo jiné zvíře dokáže usmrtit na vzdálenost 5-7 metrů. 
Palenque - obrázek

Palenque - obrázek

Tato lokalita na okraji džungle (kolem400-810) se nachází na jihozápadním okraji mexického poloos
trovaYukatán.
Pětiletý chlapec si hraje s duchem - obrázek

Pětiletý chlapec si hraje s duchem - obrázek

Byl by to ideální námět na hollywoodskou duchařinu. Matce pětiletého Siruse Walshe z britského Redhillu se údajně podařilo vyfotit mobilním telefonem svého syna společně s podivným jevem, který si vysvětluje jako ducha malého dítěte, se kterým si její syn neustále hraje.
Pitva mimozemšťana - obrázek

Pitva mimozemšťana - obrázek

Když 7. července 1947 havaroval v oblasti Roswell ve státě Nové Mexiko koráb mimozemské civilizace, byla při jeho pozdějším ohledání nalezena tři (podle některých údajů dokonce čtyři) těla mimozemské posádky. Ta odtud tajně 8. července odvezl náklaďák na vojenské letiště v Roswellu, kde byla umístěna v nemocnici základny. Vše probíhalo za bezpečnostního zajištění vojenské policie. Ohledání těl se účastnily kromě lékařů i některé sestry.
Potála - obrázek

Potála - obrázek

Potála, kdysi palác, pevnost a cil zbožných poutníků, vyvstává z tibetského oparu jako ohromný hrad. Jeho matně se lesknoucí zlaté střechy v jistém osvětlení připomínají korunu z plamenů.
Poušť Nazca - obrázek

Poušť Nazca - obrázek

Přibližně před dvěma tisíci lety vytvořila jistá jihoamerická civilizace, o níž se ví velmi málo, jedny z nejzáhadnějších rytin na celé zeměkouli
1

Ahoj jak jde čas tak se to tu postupně mění a já jen doufám že směrem k lepšímu cokoliv Vám tu chybí a chtěli by jste to tady mít anebo co se Vám tu naopak nelíbí a chtěli by jste zlepšit tak mi prosím napište zde do diskuze nebo na muj email izarenop@seznam.cz jak budou tyto stránky vypadat záleží jen na Vás S pozdravem Váš Milan Iza Titz Pokud je u odkazu pod obrázkem napsaný text (název či popis stránek) je tento obrázek pouze ilustrační a pro přechod na stránku je třeba kliknout na odkazující text
<head><script type="text/javascript">
  window.smartlook||(function(d) {
  var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0];
  var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript';
  c.charset='utf-8';c.src='//rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c);
  })(document);
  smartlook('init', '5954c09c698df557a523d3759621691c786721af');
</script><head>
Byli jste s námi spokojeni? Ohodnoťte naší firmu Milan Titz - IZA na stránkách katalogu firem
Webcams.cz - Webcam Liberec Harcov
Děkuji za Vaši návštěvu na mých stránkách.Psát mi můžete na izarenop@seznam.cz.Navštivte také daší
moje stránky http://www.izaserver.eu/ fotky,hudba a videa vše na jednom místě, http://www.izaforum.wz.cz/ diskusní fórum o čemkoli
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one