Toto jsou mé osobní stránky...S e z n a m

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6523 | 35%)
Ne (5865 | 32%)
můj portrét

můj portrét

Kresba od  Jiřího Musila.

megatorrent.cz torrenty ke stažení, tracker

uloz.to - sdilej snadno data

Přehlídka pitomců: největší hlupáci mezi zloději

 

zloděj
Foto: Profimedia

Když člověk nepobere příliš rozumu, neuplatní se ani ve světě zločinu. Posuďte sami.

Autoři detektivních seriálů a filmů nám většinou prezentují fikaného zloducha, který připraví promyšlený zločin a lapen je víceméně náhodou – a to pouze díky geniálnímu detektivovi nebo špičkovému týmu kriminalistů. Skutečnost je ale taková, že hlupáků je mezi zločinci víc než dost a mnozí z nich policistům doslova naservírovali. Pojďme si povědět o některých nejzajímavějších případech.

 

Neplatný formulář

 

Králem zlodějů hlupáků bude jistě jeden mladý Američan, který jednoho dne zamířil do banky s úmyslem vykrást ji. Na stojanu s prázdnými formuláři si vzal jeden blanket a napsal na něj ”Todlecto je přepadeňý! Dej te sem fšechny peňýze!” S lístkem si stoupnul do fronty a čekal, až na něj přijde řada.

 

Postupem času byl ale stále nervóznější a nakonec to vzdal a z banky odešel. Venku se mu to zase rozleželo, ale bál se do banky vrátit. Naproti přes ulici ale byla další banka a tak šel lupič do ní.

 

Tentokrát si poctivě vystál frontu a předložil bankovní úřednici svůj lístek. Ta když viděla lupičův pravopis, pochopila, že před sebou nemá žádného Einsteina. ”Pane, vy máte svoji žádost vyplněnou na formuláři banky, co je naproti. Takže vám peníze dát nemůžu,” řekla úřednice omluvně. ”Buď musíte svoji žádost přepsat na náš formulář a nebo si budete muset pro peníze zajít naproti,” vysvětlila a lupič se s omluvou odporoučel pryč.

 

Úřednice pak okamžitě zavolala policii. Za několik minut zloděje zatkli. Stál opět v té první bance ve frontě se svou umolousanou žádostí v ruce.

 

Budeme zavalený prachama

 

Výtečný kousek se povedl i dvěma zlodějům z Belgie. Rozhodli se vybrat hotovost z bankomatu jedné banky ve městě Dinant a místo platební karty použili dynamit. Nálož se jim ale podařilo silně předimenzovat, takže zlikvidovali nejen bankomat, ale také samotnou budovu banky, která se jim vzápětí zřítila na hlavy. Jeden ze zlodějů podlehl svým zraněním pod sutinami, druhý zemřel krátce po převozu do nemocnice na mnohočetná zranění hlavy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zloděj-blbec: Ve vykrádaném obchodě surfoval a uložil si hesla

Lupiči-tupci volali do banky: Připravte peníze!

Lupič v Řecku se do trezoru dostal. Ven už ale ne

Vyloupil banku, kde měl účet. Úřednice ho poznala

Zloděj-nemehlo ukradl dodávku policejní zásahovce

Lupič popleta minuty lovil zbraň z kalhot. Dopadli ho za chvíli

Bankovní lupič se místo do sejfu proboural na záchod

 

Mám pistoli a nebojím se ji použít!

 

Ozbrojení hrdinové jsou kapitola sama pro sebe. Mnoho z nich vidělo pistoli jen ve filmu a domnívají se, že se zbraní v ruce půjde vše jako po másle. Nu, mohlo by jít, kdyby to nebyli nebetyční nešikové. Podívejte se na záběry zloděje, kterému vypadla pistole z ruky a prodavač ji střelhbitě popadl. Situace v obchodě se tak během jediné vteřiny zcela otočila.

 

335034
Video: internet

Vložit video na:

 

 

Takoví šikulové žijí i u nás. Mladý lupič přepadl benzínovou pumpu v Krnově. Zbraň mu ale zapadla za kalhoty a on ji několik minut hledal. Nakonec se povedlo a dostal se i k penězům. Moc si jich ale neužil, dopaden byl za okamžik.

 

599550
Video: Televizní noviny

Vložit video na:


 

 

Největší jelito mezi zloději

 

Jestliže první případ z tohoto článku ukazuje především na mdlého ducha, zloděj z následujícího videa měl mdlé snad úplně všechno. Nejdříve upadl už při pokusu vylézt na budovu obchodu. Do něj pak propadl střechou a notně se při tom potloukl.

 

Ani opuštění obchodu se nezdařilo. Cesta střechou mu přinesla jen další pád mezi zboží, rozbít sklo ve dveřích se nepovedlo a neúspěšný byl i pokus vylít si vztek na jedné z kamer. Zloděj-trdlo nakonec musel i s lupem zůstat v obchodě a čekat, až ho přijedou zatknout policisté. Díky všudypřítomným kamerám se můžeme na jeho úchvatné lupičské eskapády podívat.

Út 20. duben 2010, 17:05:13 CEST
izarenop

Ahoj jak jde čas tak se to tu postupně mění a já jen doufám že směrem k lepšímu cokoliv Vám tu chybí a chtěli by jste to tady mít anebo co se Vám tu naopak nelíbí a chtěli by jste zlepšit tak mi prosím napište zde do diskuze nebo na muj email izarenop@seznam.cz jak budou tyto stránky vypadat záleží jen na Vás S pozdravem Váš Milan Iza Titz Pokud je u odkazu pod obrázkem napsaný text (název či popis stránek) je tento obrázek pouze ilustrační a pro přechod na stránku je třeba kliknout na odkazující text
<head><script type="text/javascript">
  window.smartlook||(function(d) {
  var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0];
  var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript';
  c.charset='utf-8';c.src='//rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c);
  })(document);
  smartlook('init', '5954c09c698df557a523d3759621691c786721af');
</script><head>
Byli jste s námi spokojeni? Ohodnoťte naší firmu Milan Titz - IZA na stránkách katalogu firem
Webcams.cz - Webcam Liberec Harcov
Děkuji za Vaši návštěvu na mých stránkách.Psát mi můžete na izarenop@seznam.cz.Navštivte také daší
moje stránky http://www.izaserver.eu/ fotky,hudba a videa vše na jednom místě, http://www.izaforum.wz.cz/ diskusní fórum o čemkoli
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one