Toto jsou mé osobní stránky...S e z n a m

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6523 | 35%)
Ne (5865 | 32%)
můj portrét

můj portrét

Kresba od  Jiřího Musila.

megatorrent.cz torrenty ke stažení, tracker

uloz.to - sdilej snadno data

Vyklepávání zámků-bumping

Vyklepávání zámků-bumping - obrázek

Vyklepávání zámků-bumping - obrázek

Zámečník Petr Salinger, který v Česku před lety vymyslel tzv. Salinger-Grydylovu metodu, tedy nedestruktivní otevírání zámků bez použití originálního klíče, řekl v rozhovoru pro Novinky.cz, že jde o nebezpečný mechanismus a dnes jej může použít kdokoli. V posledních letech se metoda označovaná též jako bumping neboli vyklepávání klíče rozšířila a mnohdy ji zneužívají také zloději.
http://www.youtube.com/watch?v=hr23tpWX8lM

VIDEO: Mechanické zámky prý už nejsou bezpečné

http://www.youtube.com/watch?v=hr23tpWX8lM

Pokud jste se doposud spoléhali na cylindrickou vložku za několik tisícovek, můžete si být jistí že vám poskytne stejně slabou ochranu jako  její levná alternativa za pár korun. Bezpečnostní dveře už váš majetek neochrání. Jednoduchá technika otevírání zámků dveře nepoškodí a techniku zvládne každý.

Univerzální technika spočívá v použití klíče, který má všechny zuby anebo kuželovité výbrusy na nejkratší úrovni(9.stupně). Takto upravený klíč stačí zasunout do zámku a jemně do něj klepnout. Podobně jako se přenese při nárazu energie biliardové koule na její cíl, náraz zabezpečí aby se mechanické piny v zámku posunuly do úrovně, která umožní odemknutí. Po uvolnění stačí klíčem odemknout a při odchodu stejným způsobem zamknout.

Odborníci doporučují kombinovat mechanické zámky s elektronickými kódovými zámky se servoposunem a dovybavení objektů o elektronické zabezpečovací systémy, takzvané alarmy. Zdá se, že nastává éra, kdy je možné spolehnout se na techniku a počítačové hesla víc než na pancéřové, nedobytné zámky.

pondelok 7. 8. 2006 23:45 | (mg) © 2006 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

Čítajte viac: http://pocitace.sme.sk/c/2840993/video-mechanicke-zamky-vraj-uz-nie-su-bezpecne.html#ixzz0kPmpzh5N

 

St 7. duben 2010, 14:07:21 CEST
izarenop

Ahoj jak jde čas tak se to tu postupně mění a já jen doufám že směrem k lepšímu cokoliv Vám tu chybí a chtěli by jste to tady mít anebo co se Vám tu naopak nelíbí a chtěli by jste zlepšit tak mi prosím napište zde do diskuze nebo na muj email izarenop@seznam.cz jak budou tyto stránky vypadat záleží jen na Vás S pozdravem Váš Milan Iza Titz Pokud je u odkazu pod obrázkem napsaný text (název či popis stránek) je tento obrázek pouze ilustrační a pro přechod na stránku je třeba kliknout na odkazující text
<head><script type="text/javascript">
  window.smartlook||(function(d) {
  var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0];
  var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript';
  c.charset='utf-8';c.src='//rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c);
  })(document);
  smartlook('init', '5954c09c698df557a523d3759621691c786721af');
</script><head>
Byli jste s námi spokojeni? Ohodnoťte naší firmu Milan Titz - IZA na stránkách katalogu firem
Webcams.cz - Webcam Liberec Harcov
Děkuji za Vaši návštěvu na mých stránkách.Psát mi můžete na izarenop@seznam.cz.Navštivte také daší
moje stránky http://www.izaserver.eu/ fotky,hudba a videa vše na jednom místě, http://www.izaforum.wz.cz/ diskusní fórum o čemkoli
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one